PASLAUGOS:


Pagrindinė kompanijos veikla:

  • Krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis (92 m3);
  • ATH - tipo konteinerių pervežimas, nuoma,pardavimas;
  • Dalinių krovinių nuo 1 iki 34 euro palečių gabenimas;
  • Konsultacijos krovinių gabenimo organizavimo klausimais;
  • Pervežimo schemų pagal kliento pageidavimus organizavimas;
  • Darbas pagal ilgalaikes sutartis su pastoviais klientais.

Tarptautiniai gabenimai

UAB,,ALDAVITA“ aktyviai ir sėkmingai dirba tarptautinių gabenimų ir logistikos srityje. Nepaisant didelės konkurencijos, esančios tarptautinių gabenimų versle, tvirtai ir dinamiškai stiprina savo pozicijas gabendama krovinius į/iš LIETUVOS Olandijos, ir Baltijos,Lenkijos, Vokietijos, Čekijos, Beneliukso šalių.

Kompanijos transporto parką, sudaro naujausius Europos Sąjungos saugumo ir ekologijos standartus atitinkantys vilkikai. Bendrovės transporto parkas, gabenami kroviniai veikla yra apdrausta draudimo bendrovėse.

Vietiniai gabenimai

Atsižvelgdama į nuolat kintančius klientų poreikius, kompanija "ALDAVITA" aktyviai gabena didelių ir mažų gabaritų krovinius šalies viduje. Priklausomai nuo klientų pageidavimų ir krovinių apimties, siūlome standartines tentines puspriekabes iki 24 t. Esant reikalui, galime nugabenti krovinius į/iš Latviją ir Estiją.

Konteineriai

Teikiame konteinerinio transporto paslaugas Baltijos šalyse bei į/iš Lenkijos, ATH-tipo konteineriais, taipogi konteinerius nuoma bei pardavimas. Turime veterinarinius leidimus pervežti įvairias atliekas.

Įmonė taip pat praktikuoja ilgalaikių sutarčių sudarymą, kas yra naudinga gamintojams, prekybininkams ar logistikos bendrovėms.


KONTAKTAI:


Gardino g. 6, LT-62154, Alytus
+370 656 75577
+370 612 11003
info@aldavita.lt
info.aldavita@gmail.com
aldavita1

PARTNERIAI:© UAB "Aldavita". Visos teisės saugomos. Sprendimas: ITexpert.lt